هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   180   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

دولت طرح جایگزین مسکن مهر را ارائه می‌دهد

دولت طرح جایگزین مسکن مهر را ارائه می‌دهد
تا حداکثر دو ماه دیگر طرح جایگزین برای مسکن مهر می‌شود.
محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم و عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق برنامه طرح سؤال از وزیر راه در مورد علت توقف پروژه مسکن مهر در دستور کار بود.
وی ادامه داد: وزیر مسکن، راه و شهرسازی با حضور در جلسه عصر امروز به شبهه‌های مجلس در مورد توقف مسکن مهر، عدم تعهد دولت به قول‌ها، نداشتن طرح جامع برای مدیریت بحث مسکن و همچنین نداشتن موضع شفاف در مورد مسکن پاسخ دادند.
رضایی اظهار کرد: وزیر در توضیحات خود اعلام کرده است که حداکثر تا دو ماه آینده طرح جامعی برای جایگزینی با مسکن مهر ارائه خواهد کرد و همچنین تصریح کرده است که دولت به تعهدات قبلی در مورد مسکن مهر پایبند است.
 این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش‌تر قرار بود وزیر راه و شهرسازی طرح جایگزین خود برای مسکن مهر را تا پایان سال جاری به مجلس ارائه دهد، گفت: وزیر راه و شهرسازی صحبت‌های متفاوتی در مورد طرح‌های مختلف از قبیل مسکن اجتماعی می‌کند اما مشخص نیست که دولت در نهایت چه برنامه‌ای برای این موضوع دارد.
رضایی همچنین اظهار کرد: نمایندگان طراح سؤال به وزیر دو ماه فرصت داده‌اند که طرح خود را به مجلس ارائه کنند، در غیر این صورت سؤال از وزیر در خصوص سیاست‌های مسکن به صحن علنی خواهد رفت.