هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   177   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پشت پرده گودبرداری غیرقانونی

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه متأسفانه در منطقه 2 شاهد گودبرداری غیرقانونی هستیم، گفت: علیرغم پیگیری‌ها و ابلاغیه‌های رئیس سابق شورای شهر، مسئولان این پروژه کار خود را ادامه می‌دهند ضمن اینکه در پشت این گودبرداری مدیران شهرداری حضور دارند.
احمد حکیمی‌پور در چهل و یکمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: تذکری را بر اساس بند 8 و 23 ماده 71 قانون شوراها باید به اطلاع اعضای شورای شهر برسانم. وی تصریح کرد: در این ماده بر وظیفه نظارتی اعضای شورای شهر تأکید شده است.
حکیمی‌پور خاطرنشان کرد: حدود چند ماه پیش گودبرداری غیرقانونی و بدون مجوز و پروانه در منطقه 2 شروع شد که این موضوع به اطلاع رئیس سابق شورای شهر تهران رسید. وی تصریح کرد: در آن زمان آقای چمران بحث توقف کار را مطرح کردند و قرار شد این پروژه متوقف شود. عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: این گودبرداری در کنار پلیس دیپلمات منطقه 2 و پایین‌تر از میدان سرو است که متأسفانه بدون مجوز صورت گرفته است.حکیمی‌پور افزود: علیرغم پیگیرِی‌های انجام‌شده و همچنین اعتراضات مردم آن منطقه هیچ اقدامی در خصوص جلوگیری این گودبرداری انجام نشده است.