پشت پرده گودبرداری غیرقانونی

شمار نشریه : 177

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه متأسفانه در منطقه 2 شاهد گودبرداری غیرقانونی هستیم، گفت: علیرغم پیگیری‌ها و ابلاغیه‌های رئیس سابق شورای شهر، مسئولان این پروژه کار خود را ادامه می‌دهند ضمن اینکه در پشت این گودبرداری مدیران شهرداری حضور دارند.
احمد حکیمی‌پور در چهل و یکمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: تذکری را بر اساس بند 8 و 23 ماده 71 قانون شوراها باید به اطلاع اعضای شورای شهر برسانم. وی تصریح کرد: در این ماده بر وظیفه نظارتی اعضای شورای شهر تأکید شده است.
حکیمی‌پور خاطرنشان کرد: حدود چند ماه پیش گودبرداری غیرقانونی و بدون مجوز و پروانه در منطقه 2 شروع شد که این موضوع به اطلاع رئیس سابق شورای شهر تهران رسید. وی تصریح کرد: در آن زمان آقای چمران بحث توقف کار را مطرح کردند و قرار شد این پروژه متوقف شود. عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: این گودبرداری در کنار پلیس دیپلمات منطقه 2 و پایین‌تر از میدان سرو است که متأسفانه بدون مجوز صورت گرفته است.حکیمی‌پور افزود: علیرغم پیگیرِی‌های انجام‌شده و همچنین اعتراضات مردم آن منطقه هیچ اقدامی در خصوص جلوگیری این گودبرداری انجام نشده است.