هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   177   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

تأمین آب شرب اهواز عملیاتی شد

رئیس‌جمهوری در نخستین سفر خود به استان خوزستان وعده تأمین آب شرب شهر اهواز را به مردم این شهر داده بود که این وعده با حضور حمید چیت چیان وزیر نیرو بالاخره عملیاتی شد.
پس از نخستین سفر استانی دکتر حسن روحانی به خوزستان (24 دی ماه 92) که وعده تأمین آب شرب را به مردم اهواز داده بود، این وعده با حضور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور عملیاتی شد.
سخنگوی دولت پس از پایان سفر حسن روحانی به استان خوزستان، از تشکیل کارگروهی برای پیگیری روند اجرا و پیشرفت طرح های مهمی که قرار است در خوزستان اجرا شود و چگونگی اختصاص منابع مالی آن خبر داد.
محمدباقر نوبخت درباره سفر رئیس‌جمهوری به استان خوزستان و ویژگی های این سفر، گفت: در این سفر برای 27 شهرستان استان خوزستان 33 طرح مشخص در بخش عمران شهری و روستایی تعیین شد که بخشی از این طرح‌ها ملهم از مسایل ملی است.وی اختصاص 77 میلیارد تومان برای اجرای طرح های بیمارستانی و 13 میلیارد تومان برای بخش تربیت‌بدنی و 5 میلیارد تومان برای بخش کشاورزی را از جمله اعتبارات مصوب دولت برای عمران و توسعه خوزستان برشمرد و گفت: همچنین برای راه اندیمشک - باغ‌ملک 24میلیارد تومان و تأمین آب شرب اهواز و آب رسانی به خرمشهر و آبادان که به طرح غدیر معروف است 146 میلیارد تومان اختصاص یافته است.