هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   176   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

افتتاح مجموعه جدید شرکت رسام نگار جاوید

روز سه‌‌شنبه 24 دي ماه مجموعه 25 هزار متري شركت رسام نگار جاويد افتتاح شد. اين شركت به همراه شركت پردازش تصوير رايان و با مديريت يكپارچه توانسته نيازهاي كشور در زمينه چاپ‌هاي امنيتي، هولوگرام‌هاي امنيتي، كارت‌هاي هوشمند، سيم‌كارت، كارت‌هاي بانكي و كارت‌هاي پيش‌‌پرداخت تا ميزان زيادي مرتفع كند. ساخت و راه‌اندازي اين مجموعه توسط شركت نمادسازه جنوب صورت گرفت. نكته حائز اهميت آن است كه ساخت اين مجموعه در بازه زماني حدود يكسال به دست متخصصان ايراني انجام گرفت كه در سطح خاورميانه ركوردي جديد محسوب مي‌شود.
محسن سجادی نیا، مديرعامل پردازش تصوير رايان و عضو هیئت‌مدیره رسام نگار جاويد در مراسم افتتاحيه اين مجموعه گفت: اضافه‌شدن اين مجموعه در راستاي اهداف بلندمدتي است كه توسط شركت ثامن‌الائمه ابلاغ و توسط مجمع هر دو شركت تدوين شده است.
وي افزود: ما به سمت و سويي حرکت کرده و خواهيم كرد تا ببينيم چه نيازهايي از خارج كشور وارد مي‌شود تا همان را در داخل كشور انجام دهيم. در همين راستا ظرف یک سال 25 هزار متر زمين را تهیه نموده و مجموعه‌اي با 15 هزار متر سالن را براي انتقال شركت رسام نگار جاويد احداث كرديم.
سجادی نیا ادامه داد: در اين سه سالي كه شركت ثامن‌الائمه مديريت اين دو مجموعه را در اختيار گرفته بدترين شرايط را شاهد بوده‌ايم. از يك سو سد بزرگ تحريم‌ها، ورود ماشين‌آلات و تجهيزاتي كه براي توسعه گسترش دو مجموعه مي‌خواستيم را دچار مشكل كرده بود، و از طرف ديگر نوسان قيمت ارز در بازار كشور رقابت و تجهيز مواد اوليه را با دشواري‌هاي زيادي روبه رو مي‌كرد.
وي ادامه داد: با وجود تمامي اين مشكلات به ياري خداوند ما امروز مجموعه‌اي را افتتاح مي‌كنيم كه تمامي تجهيزات و مواد اوليه آن از تجهيزات درجه 1 اروپايي است و خط كارت هوشمندي كه امروز بازديد خواهيم داشت مورد تأييد مشتريان ما از جمله همراه اول و سازمان ثبت احوال  است كه جا دارد امروز از حمايت همه‌جانبه آنها تقدير كنم.
سجادی نیا در ادامه از زحمات شركت نما سازه جنوب پيمانكار ساختماني اين مجموعه قدرداني كرد كه با تلاش بي‌وقفه توانستند اين مجموعه را ظرف یک سال به بهره‌برداري برسانند.
در ادامه مراسم به رسم ياد بود لوح تقديري به جمعي از مديران‌عامل اعطا شد كه از جمله آنان آقاي محمد ممبيني مديرعامل شركت نمادسازه جنوب بود.
در خاتمه خبرنگاران و مدعوين از سالن‌هاي كارخانه‌هاي پردازش تصوير رايان و رسام نگار جاويد بازديد كردند و با تجهيزات و تكنولوژي پيشرفته چاپ در اين دو شركت آشنا شدند.
آگهی در صفحه54