هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   173   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

دولت جدید به تمام تعهدات مسکن مهر پای‌بند است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت جدید به همه تعهداتی که در رابطه با مسکن مهر بین مردم و دولت قبلی منعقدشده پای بند است.

روند اجرای پروژه‌های مسکن مهر، مسائل و مشکلات این طرح با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیران دستگاه‌های مرتبط در جلسه شورای مسکن استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی در این جلسه اتمام پروژه‌های مسکن مهر را جزو اولویت‌های اجرایی استان اعلام کرد و گفت: مسکن مهر قراردادی بین مردم و حکومت است و دولت جدید به همه تعهداتی که در رابطه با مسکن مهر بین مردم و دولت قبلی منعقدشده پای‌بند است و انجام آنها را وظیفه خود می‌داند.

وی تصریح کرد: بر این اساس از همه دستگاه‌های اجرایی استان می‌خواهم تمام همت و توان خود را به‌کارگیرند تا استان آذربایجان شرقی نخستین استانی باشد که پرونده مسکن مهر را به سرانجام می‌رساند و طبیعتاً همه ما باور داریم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

جبارزاده ضمن قدردانی از تلاش دستگاه‌های خدمات رسان استان، از آنها خواست با تعامل، صمیمیت و روحیه بسیجی، ارائه خدمات زیربنایی به پروژه‌های مسکن مهر را کماکان ادامه دهند تا در کمترین زمان، پروژه‌های مسکن مهر استان به بهره‌برداری برسد.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به مشکل اعتباری پروژه‌های مسکن مهر تاکید کرد: معاونت برنامه‌ریزی استانداری ضمن بررسی بودجه‌های ابلاغی، تا جایی که تبصره‌های قانونی اجازه جابجایی می‌دهد اعتبار پروژه‌هایی که پیشرفت کمی دارند را به مسکن مهر اختصاص دهد تا دولت بتواند به تعهدات در این زمینه خود عمل کند.