پیام ساختمان ناشر رسمی ویژه نامه های سراسری نمایشگاه ها

شمار نشریه : 172

حسین حیدری - در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تلاش کردیم به‌عنوان یک نشریه اختصاصی در حوزه خانه ،مسکن و ساختمان زمینه جامع‌ترین نوع اطلاع‌رسانی در صنعت ساختمان را فراهم آوریم و امروز افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم با انتشار ویژه‌نامه‌های رسمی نمایشگاه در سراسر کشور، منبع موثق اخبار نمایشگاهی و صنعت ساختمان برای برگزارکنندگان و مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه‌های مهم و معتبر کشور باشیم. به یاری خداوند متعال و همراهی شما مخاطبین گرامی و صاحبان صنعت ساختمان همواره می‌کوشیم برای خلق حماسه‌ای ماندگار در حوزه اطلاع‌رسانی و برای آبادانی هر چه بهتر میهن عزیزمان موثرترین و سازنده‌ترین اخبار را منتشر نماییم.

در زیر گوشه‌ای از فعالیت های پیام ساختمان در رخدادهای مهم صنعت ساختمان و همچنین مراسم دریافت تندیس و لوح تقدیر نشریه برتر و حماسه‌ساز از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی در همایش حماسه‌سازان ساخت‌وساز تقدیم حضور مخاطبان گرامی می‌گردد:

چهارمین نمایشگاه ملی ساختمان اهواز

چهارمین نمایشگاه ملی ساختمان و آسانسور، پله‌برقی و تجهیزات وابسته در اهواز 28 آبان تا 1 آذر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان در این زمینه گفت: در این 2 نمایشگاه ملی 110 شرکت از استان‌های تهران، خوزستان، اصفهان، آذربایجان شرقی، همدان، مازندران و فارس در مساحتی حدود 5 هزار مترمربع محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند. جلیلی افزود: نمایشگاه‌ها در چهار سالن خرمشهر، کارون، امام رضا و خلیج‌فارس و در 122 غرفه بر پاشد.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها به‌منظور ایجاد بستر مناسب برای تبادل‌نظر بین تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان و صاحبان اندیشه‌های مهندسی ساختمان، ارائه طرح‌ها و فناوری های جدید ساختمانی، رویکردی جدید به صنعت ساختمان‌سازی و همچنین تقویت فعالان اقتصادی استان در صنعت ساختمان برگزار شد..

نشریه پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای در این نمایشگاه حضور یافت و ضمن پوشش خبری، اقدام به توزیع رایگان نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان نمایشگاه نمود.

اولین همایش معماری و نظام‌مهندسی

اولین همایش معماری و نظام‌مهندسی با هدف افزایش مشارکت مهندسان معمار در نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران روز 27 آبان با حضور تعدادی از مهندسان معمار استان تهران در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد و معماران درباره مشارکتی که می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های نظام‌مهندسی استان تهران داشته باشند به هم‌اندیشی پرداختند. این همایش با حضور مسئولان دولتی و سیاسی از جمله سید مهدی هاشمی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان، پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی و احمد دنیا مالی نماینده شورای شهر تهران برگزار شد.

نشریه پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای در این همایش حضور یافت و اقدام به پوشش خبری و توزیع رایگان نشریه در بین مدعوین
نمود.

«همایش حماسه‌سازان ساخت‌وساز و عمران ملي»

همایش حماسه‌سازان ساخت‌وساز و عمران ملی با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازی و اعضای شورای شهر به همراه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی 26 آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد. این همایش با شعار «سازه ايراني، افتخار ملی» و باهدف معرفی راهکارهای دستیابی به کاهش هزینه‌های اقتصادی پروژه، بیان راهکارهای برون‌رفت از چالش‌ها و مشکلات و نوسانات ارز و همچنین معرفی و تجلیل از فعالان برجسته صنعت ساخت‌وساز و عمران ملی برگزار شد و در بخش پایانی همایش از حماسه‌سازان ساخت‌وساز و عمران با اهدای لوح و تندیس تجلیل به عمل آمد که در این بخش هفته‌نامه پیام ساختمان به‌عنوان نشریه برتر و حماسه‌ساز معرفی شد و مهندس قادر نصیری، سردبیر و مدیرمسئول این نشریه لوح تقدیر و تندیس همایش را دریافت کرد.

ضمن اینکه پیام ساختمان به‌عنوان حامی رسانه‌ای در این همایش حضور یافت و اقدام به پوشش خبری و توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود .