هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   171   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

میز نهارخوری پاییزی


گروه معماری ودکوراسیون: فصل پاییز مختصات خودش را دارد.برگ های زرد و نارنجی و رنگارنگ زیبا تنها در این فصل دیده می شوند.برای آنکه بتوانید پاییز رنگارنگ را در خانه تان بیاورید و از دیدن آن لذت ببرید،در اینجا انواع تزئینات پائیزی بسیار ساده و راحت و در عین حال زیبا را به شما آموزش می دهیم :

گلدان پائیزی

یک گلدان شیشه ای ساده در نظر بگیرید و شاخ و برگ هایی به رنگ زرد و نارنجی را داخل آن به زیبایی قرار دهید.به این ترتیب یک دسته گل بسیار زیبا را داخل این گلدان قرار داده و در نهایت یک دکور بسیار زیبا متناسب با فصل پائیز درست کرده اید.

دسته گل پاییزی

بهترین راه برای تزئین و درست کردن یک دسته گل مناسب با فصل پاییز این است که تعدادی گل های زرد و نارنجی را در کنار هم قرار داده و میان آنها برگ های خشک پاییزی و گل هایی به شکل شکوفه خشک شده قرار دهید.

گلدان کدوی پائیزی

گل های زیبای پاییزی را داخل کدو قرار دهید .این گل ها باید در انواع رنگ های پائیزی مانند رنگ ارغوانی روشن ، نارنجی و زرد باشند .

کدو تنبل سفید

دکوراسیون روی میز خود را با ظروف سفید رنگ تزئین کرده و لابه لای آنها کدوهای سفید رنگی قرار داده و به صورت تک تک داخل هر کدام از آنها یک شاخه پائیزی قرار دهید.

کدو تنبل تزئینی

کدو تنبل برای تزئینات متناسب با فصل پائیز بسیار مناسب می باشد .برای این طراحی می توانید از انواع شاخه های گندم خشک شده استفاده کنید و داخل تمامی آنها را با شاخه های گندم پر کنید.

میز پائیزی

یک برگ بسیار بزرگ از رنگ های مایل به پائیز درست کرده و آن را روی میز بیندازید و در نهایت روی آن را با انواع ظرف ها و کدوهای پائیزی تزئین کنید.

بشقاب های پائیزی

این مدل تزئین بشقاب ها علاوه بر ساده بودن بسیار هم زیبا می باشند. به ترتیب سه بشقاب در سه اندازه را در نظر گرفته و آنها را روی هم قرار داده و تعداد کمی شاخ و برگ پائیزی را داخل آنها قرار می دهیم. در لابه لای طبقات از فنجان های یک اندازه استفاده شده است.

گلدان های نباتی

این گلدان ها با استفاده از سبزیجاتی مانند فلفل درست شده اند که در ابتدا داخل تمامی آنها را خالی کرده ایم و در نهایت انواع گل های زیبای پائیزی را داخل آنها قرار داده و یک تزئین بسیار زیبا درست کرده ایم . در پایان هم هر کدام از این فلفل ها را در بشقاب های کوچکی قرار داده ایم.