هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   170   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

در اوج حركت مي‌كنيم


گروه تأسیسات: شركت جهان تهويه ريما، به عنوان بزرگ‌ترین واردكننده دستگاه‌هاي تهويه مطبوع، فعاليت خود را از سال 1385 آغاز نمود و طي سال‌ها تلاش صادقانه در زمينه معرفي جديدترين تكنولوژي‌هاي روز دنيا، اينك به‌عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده محصولات تهويه مطبوع دايكين در ايران مطرح است. اين شركت با داشتن تيم كارشناسي متخصص، تجربيات ارزشمندي در زمينه خدمات فني‌-مهندسي و اجرايي در زمينه سيستم‌هاي تهويه مطبوع ارائه مي‌كند. پيام ساختمان در حاشيه دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي تأسیسات با مهندس احسان عليزاده، مدير فروش شركت جهان تهويه ریما گفتگو كرده است.

پیام ساختمان:امسال با چه محصولاتي در نمايشگاه شركت كرديد؟

ما بر اساس قولي كه به مشتريان داديم جديدترين سيستم‌ تهويه مطبوع كل دنيا با نام " وی آر وی (VRV 4) را وارد كرديم. بسياري از مشتريان از اين سيستم استقبال كردند و بازخورد لازم را از حضور در نمايشگاه تأسیسات دريافت كرديم.

پیام ساختمان:سيستم تهويه مطبوع «وي.آر.وي» چه ويژگي‌هايي دارد؟

این محصول داراي مصرف انرژي كمتري بوده و با هر نوع معماري ساختمان و سليقه‌اي سازگار است، ضمناً آبشن‌هاي متنوعي دارد. اين سيستم انقلابي در سيستم سرمايش و گرمايش تمام دنيا ايجاد كرده است. دو سال گارانتي كامل دستگاه و 15 سال خدمات پس از فروش داريم كه در نوع خود در كشور منحصربه‌فرد است.

پیام ساختمان:مشتريان شما چه طيفي از جامعه را تشكيل مي‌دهند؟

ما سيستم‌هاي تهويه را به‌گونه‌اي توليد مي‌كنيم كه همه اقشار جامعه با توجه به توان مالي شان بتوانند از آنها استفاده كنند. ضمن اينكه تلاش ما اين است كه كامل‌ترين سيستم‌هاي دنيا را براي مردم معرفي كنيم. كشور ما با توجه به ساخت و سازهاي فراوان، ظرفيت لازم براي استفاده از تجهيزات تهويه مطبوع پيشرفته را دارد.

پیام ساختمان:آيا بازخوردي از فروش محصولات قبلي را در اختيار داريد؟

ما ارتباط نزديكي با مصرف‌كنندگان داريم و به خواسته‌هاي آنها توجه مي‌كنيم. به همين دليل است كه همواره در اوج حركت مي‌كنيم. خدمات پس از فروش جزو لاينفك برنامه‌هاي ماست و در مورد سيستم جديد(VRV 4) مدت گارانتي را افزايش داديم تا مشتري با توجه به هزينه‌اي كه مي‌پردازد خيالش از بابت محصول راحت باشد. در كنار اين مسئله، برگزاري سمينارهاي آموزشي را در دستور كار قراردادیم و با كمك كارشناس‌هاي داخلي و خارجي استفاده درست و بهينه از سيستم‌هاي تهويه مطبوع را براي نمايندگي‌هاي محترم در سراسر كشور تشريح مي‌كنيم.

پیام ساختمان:صنعت تهويه مطبوع كشور را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟

اگرچه نابساماني‌هاي اقتصادي و ارزي در سال‌هاي اخير باعث كاهش رشد صنعت تهويه و تاسيسات شده است ولي با تحولات ایجادشده در كشور، آينده روشني در انتظار اين صنعت است، در دوازدهمين نمايشگاه صنعت تأسیسات هم اين مسئله مشهود بود.

پیام ساختمان:براي توسعه کسب‌وکار خود چه برنامه‌هايي داريد؟

در حال حاضر تقريباً تمام نقاط كشور را تحت پوشش محصولات دايكين قرار دارند. ما نمایندگی‌هایی در سطح استان‌ها داريم كه كار فروش و ارائه خدمات استفاده از محصولات شركت را بر عهده دارند. ضمن اينكه هم اكنون متقاضيان جديدي براي اخذ نمايندگي فروش محصولات دايكين اعلام آمادگي كرده‌اند که پس از بررسي شرايط لازم آنها را به جمع همكاران شركت اضافه مي‌كنيم.

پیام ساختمان:رمز موفقيت شما در اين سال‌ها چه بود؟

هدف ما در وهله اول رضايت مشتري است و در كنار آن تلاش مي‌كنيم خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه دهيم و نيازهاي واقعي آنها را در بخش تهويه مطبوع برآورده كنيم. در كل انعطاف‌پذير هستيم و هميشه كاري می‌کنیم تا مشتري احساس كند در كنار آنها هستيم و تنهايشان نمي‌گذاريم.

پیام ساختمان:از رسانه‌ها به خصوص نشريات تخصصي چه انتظاري داريد؟

رسانه‌ها به معرفي محصولات تأسیساتی كمك بزرگي می‌کنند و در اين بين هفته‌نامه پيام ساختمان جايگاه ارزشمندي دارد و از اقبال عمومي مناسبي برخوردار شده است. ما از پيام ساختمان رضايت كامل داريم و با توجه به بازخوردهاي مناسب، همكاري خود را با اين رسانه قدرتمند عرصه صنعت و ساختمان گسترش خواهيم داد.