هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   169   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

نخستين نمايشگاه املاك و مستغلات ايران برگزار مي‌شود


نخستين نمايشگاه املاك و مستغلات ايران با حضور انبوه‌سازان، شهرك سازان و تمامي فعالان حوزه ساخت‌وساز از ۲6 تا ۲9 مهرماه سال جاري در محل دائمي نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوري اسلامي برگزار می‌شود.اين نمايشگاه با همكاري اتحاديه املاك كشور و باهدف حمايت از سرمایه‌های ايراني، رونق بخشيدن به بازار معاملات املاك در جايگاه اصولي خود برنامه‌ریزی‌شده و برگزار می‌شود.

رضا قوي فكر، مدير اجرايي نخستين نمايشگاه املاك و مستغلات ايران گفت: نمايشگاه املاك در تمام نقاط جهان از جمله نمایشگاه‌هایی به شمار می‌آید كه سالانه میلیون‌ها نفر از آن بازديد می‌کنند

وی در ادامه با اشاره به اهميت نمایشگاه‌ها در توسعه و رشد پايدار اقتصادي كشورها، نمايشگاه املاك و مستغلات را رويدادي مهم و نقطه عطفي در تاريخ نمايشگاهي ايران برشمرد و افزود: در اين نمايشگاه سعي شده تمام گروه‌های مخاطب، بر اساس خدمات و زمینه‌های تخصصي فعاليت خود در برنامه‌های نمايشگاه در نظر گرفته شوند.

قوي فكر با اشاره به ذهنيت عموم جامعه نسبت به مشاوران املاك اظهار داشت: در نخستين نمایشگاه املاك و مستغلات ايران سعي خواهد شد تصورات و ذهنيت نامناسب جامعه نسبت به مشاوران املاك تغيير داده شود تا متقاضيان ساختمان براي خريد مطلوب به اين صنف اطمینان داشته باشند.

حمیدرضاییان مجری اولین نمایشگاه املاک و مستغلات و مديرعامل موسسه نوآوران و نوانديشان برتر ايرانيان اين نمايشگاه را بهترين رويداد نمايشگاهي ايران دانست و گفت: حضور انبوه بنگاه‌هاي املاک ممتاز کشور به خصوص در مناطق شهري تهران از ویژگی‌های اين نمايشگاه به شمار مي رود.

رضاييان در ادامه تصريح کرد: هماهنگي دستگاه‌هاي عالي اجرايي و مديريت يک کشور براي تمامي مسئولان و مديران عالی‌رتبه کشوري در امر بهبود وضعيت معيشتي و روان‌سازی گردش چرخه اقتصادي کشور به خصوص املاک کشور ضروري است.

وی با اشاره به اينکه نمايشگاه املاک در تمام دنيا از نمایشگاه‌های پررونق به شمار مي‌رود، افزود: در اين نمايشگاه مالکان و مدیران پروژه‌های سرمايه‌گذاري با معرفي بهترين فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در املاک شرايط جذابي را براي عرضه مطلوب املاک فراهم خواهند کرد.وي خاطرنشان کرد: اين نمايشگاه امکان ارزيابي، مقايسه و انتخاب بهتر را با حضور بهترين شرکت‌هاي خدمات دهنده و مشاوران برتر املاک فراهم مي‌نمايد.