هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   168   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

تأمین زمین مسکن مهر کردستان


استاندار کردستان با اشاره به اهداف مسکن مهر در راستای خانه‌دار کردن اقشار کم درآمد، خواستار تأمین زمین برای ثبت‌نام متقاضیان جدید مسکن مهر در استان شد.

علیرضا شهبازی در جلسه شورای مسکن استان کردستان در سالن شهدای گمنام استانداری اظهار کرد: از اینکه مردم به ادارات مراجعه کنند و ما آنها را بدون پاسخ بگذاریم اعتماد به نظام اسلامی از بین می‌رود.

وی ادامه داد: اکنون زمین‌هایی در اختیار مردم قرار دارد که باید آنها را هدایت کنیم ، زیرا مردم در هر شرایط نسبت به ساخت‌وساز در این زمین‌ها اقدام خواهند کرد پس بهتر است ما زمینه ساخت‌وساز را برای این افراد فراهم کنیم تا از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شود.

علیرضا شهبازی افزود: بهتر است به جای اینکه برای خود کار کنیم و منافع شخصی خود را در نظر بگیریم، برای مردم کار کنیم و در این صورت است که اعتماد مردم نسبت به ادارات و دستگاه‌های دولتی افزایش می‌یابد.

استاندار کردستان خطاب به مدیران دستگاه‌ها تاکید کرد: هر اندازه که می توانید برای مردم کار کنید و به کسی کمک کنید که واقعا نیاز مند است وی به عدم تأمین انشعابات پروژه مسکن مهر دگایران سنندج اشاره کرد و اظهار کرد: با وجود اینکه تمامی حق انشعابات این پروژه به حساب دستگاه‌های خدمات رسان واریز شده است اما تاکنون اقدامی برای تأمین انشعابات نشده است.