هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   167   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

همايش ملي مهندسي ايمني و سلامت كار برگزار می‌شود


همايش ملي مهندسي و سلامت كار باهدف ارتقای سطح آگاهي كارشناسان بهداشت و دست‌اندرکاران ايمني و سلامت كار كشور روز هفتم مهرماه سال جاري در مركز همایش‌های صدا و سيما برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی اين همايش با اشاره به اهميت و جايگاه ايمني و سلامت كار در دنيا گفت: پيشگيري از حوادث ناشي از كار و استانداردسازی محيط كار با تأثیر نقش اقتصاد ايمني و بهداشت حرفه‌ای و بهره وري صنعت و استفاده از ایده‌های نو در مهندسي و سلامت كار از محورهای اصلي اين همايش است.

ميثم محمدي پرست افزود: در حاشيه اين سمينار ۲۰ كارگاه علمي برگزار می‌شود كه از مهم‌ترین آنها می‌توان به مديريت HSE پيمانكاران، واكنش در شرايط اضطراري و مديريت بحران اشاره كرد.وي با بيان اينكه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي برگزارکننده اصلي اين همايش است، گفت: پانل اصلي اين همايش با محوريت HSE با حضور مسئولين بلندپایه از اين وزارتخانه و وزارتخانه‌های بهداشت درمان و آموزش پزشكي، صنعت معدن و تجارت و دانشگاه‌های علوم پزشكي كشور انجام خواهد شد.

وي در پايان با اشاره به حضور بيش از ۱۶۰۰ نفر از فعالان اين عرصه در همايش ملي مهندسي ايمني و سلامت كار گفت: علاقه‌مندان به ارائه مقالات علمي براي شر كت در کارگاه‌های علمي می‌توانند تا ۲۰ شهریورماه به آدرس اينترنتي www.s-hsems.ir مراجعه نمايند.