هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   167   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

قالیباف در بهشت ماندگار شد


محمدباقر قالیباف و محسن هاشمی، دو گزینه اصلی شهرداری تهران بودند و اعضای شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار جدید پایتخت رأی‌گیری کردند که در نهایت محمدباقر قالیباف به عنوان شهردار انتخاب شد.

در جلسه روز یکشنبه هفدهم شهریورماه، جلسه شورای اسلامی شهر تهران که به منظور انتخاب شهردار جدید پایتخت تشکیل شده بود، با معرفی قالیباف به عنوان شهردار تهران به پایان رسید. در این جلسه هر 31 عضو شورای چهارم شهر تهران حضور داشتند.

در این جلسه ابتدا قالیباف در مدت 30 دقیقه به ارائه برنامه‌هایش پرداخت و به دنبال او محسن هاشمی برنامه‌های خودش را به شورا ارائه داد. پس از آن اعضای شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار جدید پایتخت رأی‌گیری را آغاز کردند که در نهایت محمدباقر قالیباف به عنوان شهردار انتخاب شد.

محمدباقر قالیباف بعد از انتخاب مجددش به عنوان شهردار تهران گفت: رقابت امروز بسیار فشرده و برادرانه ولی گرم و بامحبت بود. جا دارد به سهم خودم از اعضای شورای شهر تهران تشکر کنم که به اینجانب اعتماد کردند. وی افزود: روحیه و فرهنگ جهادی لازمه مدیریت موفق است و از آنهایی که در 8 سال گذشته همراه من بودند تشکر می‌کنم. البته بنده با اصولگرایان و اصلاح‌طلبان و گرایش‌های سیاسی ارتباط و دوستی و همکاری داشته‌ام و بدون هیچ گرایش سیاسی در بحث مدیریت تلاش خود را برای پیشبرد تهران بر اساس سند چشم‌انداز انجام می دهم.

شهردار تهران اظهار داشت: در دوره جدید موضوع پرداختن به مسائل و موضوعات تربیتی و آموزشی و ارتقای کیفیت زندگی با محور فرهنگی در دستور کار قرار دارد.