هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   166   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پیام ساختمان؛ یاور همیشه همراه در نمایشگاه ها

دومین نمایشگاه تخصصی تأسیسات، انرژی سرمایشی و گرمایشی و اولین نمایشگاه کاشی، سرامیک، سرویس‌های بهداشتی،صنایع و تجهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قزوین از پنجم تا هشتم شهریورماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان این نمایشگاه با حضور مسئولین استان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گشایش یافت. علی وحدتی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: در این نمایشگاه تولیدکنندگانی از استان‌های قزوین، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، اصفهان، مرکزی، مازندران و زنجان محصولات خود را در50 غرفه به نمایش گذاشتند.وی افزود: ایجاد فضای رقابتی برای ورود به بازارهای جدید، ارائه توانمندی‌های تولیدکنندگان داخلی، معرفی کالا و خدمات جدید، سنجش توان رقابتی شرکت‌ها و بازاریابی از جمله اهداف این نمایشگاه است.مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین افزود: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و نمایندگی‌ها آخرین دستاوردهای خود در زمینه‌های لوله و اتصالات، رادیاتورهای پنلی، دیگ و مشعل، پکیج، شیرآلات بهداشتی، دیگ‌های بخار، فیلترهای صنعتی، تولید سنگ، انواع روغن پایه، اتوماسیون سیستم های تهویه مطبوع، عایق، لوله‌های تلفیقی، پمپ‌های آب رسانی را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند. نشریه پیام ساختمان در این نمایشگاه حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان نشریه در بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان نمایشگاه نمود

پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی

پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی با هدف آشنا ساختن مردم و فرهنگ‌سازی در به‌کارگیری تجهیزات ایمنی و حفاظتی و ارائه آخرین دستاوردهای این حرفه با حضور 40 شرکت خارجی از روز دوشنبه 28 مردادماه جاری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، میر تیمور نژاد مدیر برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش تعداد اماکن در سال‌های اخیر و خطرهای متعدد، مسئله برقراری امنیت و آرامش مورد توجه بیشتری قرارگرفته و به همین دلیل، تقاضا برای استفاده از این تجهیزات نیز افزایش یافته است.

وی افزود: استفاده بهینه از تجهیزات باکیفیت و استاندارد باعث جلوگیری از ضرر و زیان‌های مالی و حتی جانی و آرامش خاطر افراد خواهد شد و به همین دلیل پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی با هدف پاسخگویی به نیاز مردم در این زمینه برگزار می‌شود. تیمور نژاد همچنین گفت: این نمایشگاه با موضوعات طراحی و مشاوره، دوربین‌های مداربسته و تحت شبکه ، اعلام و اطفای حریق، دزدگیر اماکن، کنترل دسترسی، کنترل یکپارچه ساختمان، گیت های فروشگاهی و سیستم های بازرسی برگزار می‌شود.

تیمور نژاد گفت: به دلیل اینکه تخصصی بودن و کیفیت تجهیزات و همچنین محتوای ارائه‌شده برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در درجه نخست اهمیت قرار دارد، سیاست ستاد برگزاری نمایشگاه تبلیغات ظاهری یا افزایش کمی نیست و به همین خاطر برای استفاده هرچه بهتر بازدیدکنندگان از هر بخش اعم از طراحی و مشاوره، دوربین‌های مداربسته، اعلام و اطفای حریق، سیستم‌های کنترل دسترسی و اعلام سرقت اماکن سیستم‌های بازرسی، چندین شرکت از بهترین و معتبرترین مجموعه‌های کشوری برای حضور در نمایشگاه در نظر گرفته شدند.

پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه‌ای در این نمایشگاه حضور یافت و علاوه بر توزیع رایگان نشریه در بین بازدیدکنندگان اقدام به پوشش و انعکاس خبری نمایشگاه نمود.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمام، سونا و آشپزخانه تهران

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان یازدهمین نمایشگاه حمام،سونا و آشپزخانه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران از31 مردادماه تا 3 شهریور برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران که در مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمام، سونا و آشپزخانه حضور داشت، در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان گفت: این نمایشگاه کاملاً تخصصی است که از نمایشگاه صنعت جداشده و در سال‌های اخیر از رشد خیلی خوبی برخوردار بوده است.

کاظم اکبرپور، در ادامه افزود:با توجه به رویکرد نوسازی و انبوه‌سازی و توجه مردم به دکوراسیون داخلی و استفاده از آخرین فناوری‌های روز در زمینه تجهیزات داخلی ساختمان، این نمایشگاه سال به سال قوی تر برگزار می‌شود و امسال هم با سطح اشغال 15 هزار مترمربع توانسته رکورد خوبی را به دست آورد و 8 کشور خارجی نیز در آن مشارکت دارند .

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی با اشاره به اینکه صنعت تجهیزات آشپزخانه،حمام و سونا علاوه بر اینکه نیازهای داخلی را پوشش می‌دهد، گام خوبی در راستای صادرات به دیگر کشورهای جهان به خصوص کشورهای همسایه مانند عراق بر می‌دارد،تصریح کرد:انتظار داریم این پیشرفت که در زمینه تولید این تجهیزات در داخل فراهم آمده ، مورد حمایت دولت نیز قرار بگیرد تا این صنعتگران بتوانند مشکلات حاشیه‌ای را حل کنند.

محمدجواد قنبری، معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران نیز در مراسم افتتاحیه يازدهمين نمايشگاه بین‌المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان گفت:این نمایشگاه با حضور بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی از ده کشور آمریکای لاتین، اروپا و شرق آسیا برپاشده و شرکت‌کنندگان آخرین تولیدات و محصولات جدید در این زمینه را به نمایش می‌گذارند تا بتوانند صادرات خود را افزایش داده و بازارهای جدیدی به دست بیاورند و تجربیات و دانش خود را مبادله کنند.وی افزود:با توجه به ارتقای کیفیت محصولات ایران در حوزه ساختمانی، راه برای شرکت‌های ایرانی باید بیشتر باز شود تا دست‌اندرکاران صنعت ساختمان علاقه‌مند شوند که از محصولات ایرانی بیشتر استفاده کنند و از ورود محصولات بی‌کیفیتی که از شرق آسیا به کشور وارد می‌شود ،جلوگیری شود چرا که کیفیت محصولات ما بر اساس نظر کارشناسان و متولیان این صنف بهتر از کالاهای شرق آسیا و قابل رقابت با کالاهای اروپایی است.

پیام ساختمان در این نمایشگاه به عنوان حامی رسانه‌ای حضور یافت و ضمن توزیع رایگان نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان اقدام به پوشش و انعکاس خبری نمایشگاه نمود.

پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان شاهرود

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان شاهرود از 28 مرداد تا 1 شهریور در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شاهرود برگزار شد.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت یک هزار مترمربع در اداره غله و خدمات بازرگانی شاهرود برگزار شد و توانمندی و تولیدات 40 شرکت تولیدی در صنعت ساختمان و در زمینه‌های فوم، وسایل و سیستم های گرمایشی و سرمایشی، حفاظتی ، مصالح جدید ساخت اسکلت و دیوارهای کاذب و لوازم مدرن و تزئینات داخلی ساختمان به نمایش گذاشته شده است. نشریه پیام ساختمان در این نمایشگاه حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان چند هزار نسخه بین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان نمایشگاه نمود.

همایش معرفی کاشی سینا

گردهمایی معرفی کاشی سینا در تاریخ 30 مردادماه در مجموعه تالار شهید فهمیده در گوهر دشت کرج به میزبانی شرکت کاشی سینا برگزار شد. این گردهمایی به منظور معرفی تولیدات کارخانجات کاشی سینا با حضور جمعی از مدعوین که متشکل از اتحادیه‌ها و صنوف کاشی و سرامیک استان البرز بودند، برگزار شد. نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه‌ای در این گردهمایی حضور یافت و اقدام به توزیع نشریه بین مدعوین نمود.