هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   166   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

اولین نمایشگاه املاک و مستغلات ایران برگزار می‌گردد

 

اولین نمایشگاه املاک و مستغلات ایران (املاک اکسپو) از 24 تا 27 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی .این نمایشگاه با مدیریت موسسه نوآوران و نواندیشان برتر ایرانیان و با هماهنگی اتحادیه املاک کشوری و با هدف اصلی حمایت از سرمایه‌های ایرانی رونق بخشیدن به بازار معاملات املاک در جایگاه اصولی خود برنامه‌ریزی و به اجرا درمی‌آید.

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان حمید رضاییان ، مدیر موسسه نوآوران و نواندیشان برتر ایرانیان در نشست خبری اولین نمایشگاه املاک و مستغلات ایران با اشاره به تجربه حضور در ده‌ها نمایشگاه بین‌المللی اظهار امیدواری نمود با تلاش و تکیه بر الطاف الهی این نمایشگاه را به عنوان بهترین رویداد نمایشگاهی کشور به مخاطبان و بازدیدکنندگان آن هدیه نمایند.

وی با اشاره به مشارکت و حضور انبوه بنگاه‌های املاک ممتاز کشور بخصوص در مناطق شهری تهران خاطر نشان ساخت: میزان مراجعه جهت حضور در نمایشگاه علیرغم دور اول برگزاری، بسیار مطلوب بوده و به همین دلیل به دنبال برنامه‌ریزی جامعی برای ایجاد بسترهای بهره‌وری بیشتر برای شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان هستند.

رضاییان افزود: در این نمایشگاه مالکین و مدیران پروژه‌های سرمایه گذاری با معرفی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در املاک، شرایط جذبی را برای عرضه مطلوب املاک، با امکان ارزیابی و مقایسه و انتخاب بهتر با حضور بهترین شرکت‌های خدمات دهنده و مشاوران برتر املاک فراهم می‌نمایند.

قوی فکر، مدیر اجرایی اولین نمایشگاه املاک و مستغلات ایران نیز در این نشست خبری با اشاره به اهمیت نمایشگاه‌ها در ضرایب توسعه و رشد پایدار اقتصادی کشورها، نمایشگاه املاک و مستغلات را رویدادی بی‌نظیر ونقطه عطفی در تاریخ نمایشگاهی ایران قلمداد نمود.

.مدیر اجرایی نمایشگاه خاطر نشان ساخت: چون اهمیت ویژه‌ای برای عوامل فرهنگی و هنری در بهینه‌سازی اقتصاد پایدار کشور قائلند، در این نمایشگاه جایگاه‌های اقتصاصی را جهت حضور همراهان فرهنگی و هنری مرتبط با موضوع نمایشگاه در نظر گرفته‌اند و بدینوسیله از کلیه فعالان عرضه انتشارات و نشریات خبری و رسانه‌های مرتبط جهت حضور رایگان در جایگاه اختصاصی دعوت به حضور نمود.

قوی فکر همچنین با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت‌های تخصصی مرتبط با حوزه املاک کشور و حضور افراد برجسته وکارآفرینان بزرگ کشور در امر ساخت و ساز در این نمایشگاه مدیریت برگزاری این رویداد را مسئولیت بسیار بزرگی دانست و افزود: ایجاد رضایت‌مندی برای مخاطبین این نمایشگاه از راهبردهای اصلی نمایشگاه به شمار می‌رود و در این راستا برنامه‌ریزی منسجمی صورت پذیرفته است. همچنین برای جلب بازدیدکنندگان برنامه‌های متنوع تخصصی و عمومی جذابی تدارک دیده شده است.

حضور شرکت‌های تخصصی مطرح برای اولین بار در کشور در زمینه نوآوری و برندینگ املاک در این نمایشگاه از دیگر جلوه‌های نوآورانه نمایشگاهی است که با ارائه راه‌حل‌های خلاقانه خود در زمینه بازاریابی و فروش و توسعه رونق بازار املاک یاری‌گر شرکت‌های انبوه‌ساز شرکت‌های مهندسی ساخت و سرمایه‌گذاری هستند.