هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   165   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم‌های ایمنی و حفاظتی


پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم‌های ایمنی و حفاظتی با هدف فرهنگ‌سازی استفاده از تجهیزات ایمنی و حفاظتی و ارائه آخرین دستاوردهای این حرفه، ۲۸ تا ۳۱ مرداد در تهران برگزار می‌شود.

امیر تیمور نژاد، مدیر برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم‌های ایمنی و حفاظتی با اعلام این خبر گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم‌های ایمنی و حفاظتی با هدف پاسخگویی به نیاز مردم در زمینه حفاظت و ايمني با موضوعات طراحی و مشاوره، دوربین‌های مداربسته و تحت شبکه، اعلام و اطفاء حریق، دزدگیر اماکن، کنترل دسترسی، کنترل یکپارچه ساختمان، گیت‌های فروشگاهی و سیستم‌های بازرسی برگزار می‌شود.

وي افزود: همگام با افزایش ساخت و ساز در سال‌های اخیر، برقراری امنیت و آرامش مورد توجه بیشتری قرار گرفته و تقاضا برای استفاده از تجهیزات ايمني و حفاظتي افزایش یافته است. از طرف ديگر، استفاده بهینه از تجهیزات باکیفیت و استاندارد، باعث آرامش خاطر شده و از زیان‌های مالی و جانی جلوگيري خواهد شد. با عنايت به اين مسئله، در نمايشگاه امسال معتبرترین شرکت‌های فعال در زمينه خدمات ایمنی و حفاظتی، تجهیزات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

گفتني است؛ مكان برگزاري پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم‌های ایمنی و حفاظتی، در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران واقع در ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی، حد فاصل خیابان شهید علی اکبری و شهید مفتح است و ۲۸ تا ۳۱ مرداد ماه امسال، از ساعت 30/10 الی 30/19 پذيراي بازديد كنندگان خواهد بود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم‌های ایمنی و حفاظتی با شماره تلفن 81-88652379 تماس و یا به سایت اینترنتیwww.issfair.com مراجعه نمایند.