شرایط جدید مسکن مهر پردیس

شمار نشریه : 165


شرکت عمران شهر جدید پردیس ۵ شرط را به ۶ شرط اصلی قبلی برای احراز سکونت در تهران اضافه کرد که در میان این شروط، ارائه سند موبایل و یا سند خودرو خودنمایی می‌کند.

شرکت عمران شهر جدید پردیس در تازه ترین اطلاعیه خود آورده است: به اطلاع متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس می رساند،کسانی که برای انتخاب واحد دعوت می شوند، لازم است در زمان مراجعه یکی از مدارک اصلی زیر را برای احراز 5 سال سابقه سکونت خود را به همراه داشته و تحویل دهند.بنابراین گزارش، چنانچه هیچکدام از موارد شش گانه اصلی را نداشته باشند می بایست 5 مورد از موارد 11 گانه ذکر شده را جهت طرح و تصمیم گیری در کمیسیون مربوطه ارائه نمایند. این گزارش می افزاید: بدیهی است برای چنین افرادی براساس تصمیم اتخاذ شده در کمیسیون، اقدام خواهد شد.

شرایط اصلی برای احراز 5 سال سابقه سکونت تهران، ارائه یکی از مدارک 1- شناسنامه متقاضی و همسر و فرزند (چنانچه فرزند داشته باشد) و عقدنامه صادره از تهران. 2- نامه یکی از ارگان های دولتی مانند بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سایر نهادها مبنی بر تحت پوشش بودن متقاضی به مدت 5 سال از سال 88 تا 92. 3- ارائه حکم کارگزینی (حکم حقوقی) یا معرفی نامه معتبر از وزارتخانه، سازمان، نهاد و ادارت دولتی به مدت 5 سال. 4- بیمه از سال 88 تا 92 که در تهران باشد (ریز بیمه خدمات درمانی یا تامین اجتماعی مهمور به مهر بیمه مربوطه). 5- گواهی اشتغال به تحصیل فرزند از سال 88 تا 92 در تهران. 6- گواهی اشتغال به تحصیل متقاضی یا همسر در تهران از سال 88 تا 92.قابل ذکر است با ارائه یکی از مدارک مذکور، تاییدیه ای صادر و در اختیار متقاضی قرار داده می شود که لازم است اصل تاییدیه تا زمان تحویل واحد، نزد متقاضی نگهداری شود و در سایر موارد، فتوکپی آن تاییدیه ارائه شود.چنانچه متقاضی نتواند یکی از شرایط اصلی برای احراز 5 سال سابقه سکونت تهران را ارائه دهد،میبایست 5 مورد از موارد زیر را جهت طرح و تصمیم گیری در کمیسیون مربوطه تحویل دهد: 1- گواهی نامه رانندگی موتور یا ماشین در تهران 2- عقدنامه تهران 3- کارت پایان خدمت در تهران 4- گواهی تحصیل متقاضی از سال 80 به بعد در تهران 5- فرزند متولد بین 1 تا 6 سال صادره از تهران 6- بیمه کمتر از 5 سال در تهران 7- سند خودرو(موتور یا ماشین) 8- سند موبایل 9- گردش حساب بانکی در تهران 10- گواهی تحصیلی همسر در تهران 11- یا هر مدرک معتبر دولتی که دلالت بر سکونت تهران داشته باشد. قابل ذکر است متقاضی با تحویل مدارک فوق،لازم است کپی تمام صفحات شناسنامه خود و همسر را نیز ارائه دهد.