13:35 1395/5/2


مصاحبه اختصاصی پیام ساختمان با سفیر کشور پادشاهی اسپانیا و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

انسجام مشارکت‌های اقتصادی

فعالان اقتصادی کشور با مشارکت و بهره‌برداری از تکنو لوزی‌های به‌روز کشورهای توسعه‌یافته مسیر تولید و صادرات محصولات وطنی را گسترش می‌دهند.

انسجام مشارکت‌های اقتصادی

به گزارش پیام ساختمان، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه در تاریخ 28 الی 31 تیر با حضور دکتر اسفهبدی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران و ادوار دو لوپز بوسکتس، سفیر اسپانیا در تهران و هیئت همراه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

گفتگو با سفیر کشور پادشاهی اسپانیا در حاشیه دو نمایشگاه آشپزخانه و سنگ در حالی در سالن VIP نمایشگاه بین‌المللی تهران انجام شد که ادواردو لوپس بوسکتس در کنار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از حضور در ایران ابراز خرسندی کرد و به خبرنگار پیام ساختمان گفت: بسیار خوشحال هستم که در ایران و در این نمایشگاه حاضرشده‌ام. دو کشور اسپانیا و ایران روابط حسنه‌ای دارند و برای آغاز مذاکرات اقتصادی بیشتر در انتظار سیاست‌های جدید دو دولت هستیم تا ارتباطات بهینه بین دو کشور را قدرت بخشیم.

توسعه مشارکت اقتصادی در ایران

سفیر اسپانیا در ایران افزود: شرکت‌های سرمایه‌گذار و پرتوان اسپانیایی با ارائه آخرین  تکنولوژی‌ها در این دو نمایشگاه حاضرشده‌اند و آماده مشارکت با شرکت‌های ایرانی‌ هستند.

ادواردو لوپس بوسکتس،  Eduardo Lopez Busquets از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و برنامه‌های حضور شرکت‌های اسپانیایی در این دو  نمایشگاه گفت: اسپانیا دارای انواع صنایع و زیرساخت‌های مناسب است و حتی درزمینهٔ توریسم نیز فعال است. صنایع اسپانیایی با داشتن تکنولوژی‌های به‌روز مانند انواع طراحی‌ها، نقشه‌ها و ... درزمینهٔ کاشی و سرامیک در تفکر سرمایه‌گذاری در کشور ایران است.

بوسکتس از مشارکت شرکت‌های اسپانیایی با شرکت‌های ایرانی اظهار داشت: بسیاری از شرکت‌های سرمایه‌گذار اسپانیایی در  تفکر مشارکت با شرکت‌های ایرانی هستند. برخی از کارخانه‌های کاشی و سرامیک اسپانیا با سالها فعالیت دارای قابلیت و توانایی بسیار هستند و آغاز همکاری‌های اقتصادی را می‌توانند رقم بزنند...

متن کامل این گزارش را در شماره 263 نشریه پیام ساختمان بخوانید

انتهای خبر/پ

اخبار ویژه
آخرین اخبار
گزیده اخبار