9:0 1395/4/20


آغاز به کار پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته

پپنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته امروز 19 تیرماه با حضور وزیرصنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی آغاز به کار کرد.

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته

پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته امروز 19 تیرماه با حضور وزیرصنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، محمدرضا نعمت زاده با اشاره به توانمندی های مناسب صادراتی در این صنعت گفت: صنعت آسانسور و تجهیزات وابسته آن با قابلیت توسعه اقتصادی و پتانسیل بالای تولید می تواند با مشارکت و همکاری شرکت های خارجی توانایی های خود را بیش ار پیش نمایان کند.

همچنین حسین اسپهبدی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی نیز در حاشیه برگزاری نمایشگاه، گفت: ایران در صنعت آسانسور توانایی بالایی دارد و شرکت های خارجی بسیاری برای مشارکت با شرکت های ایرانی اعلام آمادگی کردند.

گفتنی است، در پنجمین نمایشگاه بین اللملی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته که آخرین دستاوردهای صنعت آسانسور صنایع و تجهیزات وابسته به نمایش گذاشته شده است، از 19 تا 22 تیرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

انتهای خبر/پ

اخبار ویژه
آخرین اخبار
گزیده اخبار