پاسخ حقانی به برخی ادعاها درباره قطع درختان | پیام ساختمان

پرتیراژترین نشریه ساختمان از 1382

1395/03/17

پاسخ حقانی به برخی ادعاها درباره قطع درختان

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران به برخی خبرسازی‌ها مبنی بر نقش وی در قطع درختان در زمان مدیریتش در شهرداری تهران به عنوان معاون خدمات شهری، واکنش نشان داد.

پاسخ حقانی به برخی ادعاها درباره قطع درختان

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران به برخی خبرسازی‌ها مبنی بر نقش وی در قطع درختان در زمان مدیریتش در شهرداری تهران به عنوان معاون خدمات شهری، واکنش نشان داد. مهندس حقانی ر واکنش به برخی خبرها در خصوص دستور وی برای قطع درختان در زمان مدیریتش در سازمان خدمات شهری در زمانی که کرباسچی شهردار تهران بود، گفت: این روزها بخاطر پیگیری حفاظت از باقیمانده فضای سبز و باغات تهران توسط اینجانب و تعدادی دیگر از اعضای شورای شهر، مافیای زمین خواری که منافع هزاران میلیارد تومانی خود را در خطر می‌بیند، جریان سازمان‌دهی شده‌ای را در تخریب و جنگ روانی آغاز کرده است. وی با بیان اینکه متاسفانه در این راه موفق به اغفال و سوءاستفاده عده‌ای خاص شده‌اند، افزود: غافل از آنکه دیگر نمی‌شود با این خبرسازی‌ها، اراده و خواست مردم برای حفظ محیط زیست شهرشان را مخدوش کرد. حقانی با بیان اینکه مافیا یک روز شایعه می‌کنند که قانون فعلی هیچ نقصی ندارد و روز دیگر به داستان سازی در مورد 20 سال قبل برای منحرف کردن توجه افکارعمومی از فاجعه‌ای که هر روز بر درختان رو به کاهش تهران می‌آید، می پردازند، گفت: سوال اینجاست که اگر مشکلی در قوانین و اجرا وجود ندارد چرا رهبر معظم انقلاب به گلایه و عتاب درباره از بین رفتن منابع طبیعی تهران می پردازند؟. وی با بیان اینکه البته مافیای زمین خواری و باغ خواری تهران مطمئن باشند جریان مخالف آنها که ماهیتی سیاسی ندارد با اینگونه تهدیدها و تخریب‌ها عرصه را خالی نخواهد کرد و با تمام توان مقابل آنها خواهد ایستاد، گفت: عملکرد اینجانب نیز در 40 سال تجربه مدیریت شهری کاملا شفاف بوده و باز هم آماده شفاف سازی و پاسخگویی به افکار عمومی هستم و توصیه‌ام به برخی همکاران در شورای شهر این است که ابزار مافیای باغ خواری برای ادامه روند موجود نشده و به تعهدات خود به شهروندان تهرانی پایبند باشند. چندی پیش اسماعیل دوستی، عضو کمیسیون حمل ونقل شورای شهر در سخنان خود در صحن علنی در حین مجادله با حقانی عنوان کرد که زمانی که شهردار منطقه سه بوده است، دستور قطع درختان را برایش بروی پاکت سیگاری فرستاده‌اند. با افشاگری دوستی از آنجایی که معاون خدمات شهری وقت حقانی بوده است برخی رسانه‌ها در مورد نقش رئیس کمیته محیط زیست شورای فعلی(محمد حقانی) در قطع درختان و تخریب باغات شائباتی را مطرح کردند.

انتهای خبر/پ
گزیده اخبار روزانه
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی ، جک پارکینگکاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیآجر فشاری ، آجر سوراخ دار ، آجر سفالی ، آجر نسوزکفپوش ، پارکت ، لمینت ، دیوارپوش دکوراتیوسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندر و پنجره UPVCترموود و چوب نماخانه پیش ساخته ، کانکس ، خانه چوبیشیرآلات بهداشتیدرب ضد‌ سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیرنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون ، پردهپارتیشن ، غرفه سازی ، ورق ام دی اف ، ورق اچ دی افشیشه ، بلوک شیشه ای ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستپله پیش ساخته ، نرده استیلمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق ، نورپردازیمبلمان خانگی ، اداری ، شهریدر و پنجره چوبی ، آلومینیومیدرب و پنجره آهنی ، حفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان ، جکوزی ، کابین دوش و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سیموکتیراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره ، قفل دیجیتال