هفته نامه پیام ساختمان > زیربنایی و تشکل ها > سایر تشکل ها 1395/01/28 امیر محمدی مدیر کل دفتر مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

تکمیل تاسیسات روبنایی و زیربنایی مسکن مهر

دیرکل دفتر مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام حل شدن ۹۰ درصد واحدهای مسکن مهر بدون منقاضی با بخشنامه جدید وزارت راه و شهرسازی گفت: در سال ۹۵ ، پرونده مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بسته می‌شود و هیچ واحد باقی مانده‌ای برای سال‌های آتی نخواهد ماند.


تکمیل تاسیسات روبنایی و زیربنایی مسکن مهر

امید محمدی در گفتگو با خبرنگاران در تشریح برنامه‌های مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: حدود ۳۵ هزار واحد از پروژه‌های سال‌های گذشته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باقی مانده که برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا آخر امسال آنها را به اتمام برسانیم. مدیرکل دفتر مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکهفروش اقساطی ۳۵ هزار واحد مسکن مهرباقی مانده است افزود: در نظر داریم فروش اقساطیساخت واحدهای باقی مانده را نیز در سال جاری به سرانجام برسانیم و با اتمام آنها، واحدها را به متقاضیان تحویل دهیم. وی ادامه داد: در سال ۹۵، پرونده مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بسته می‌شود و هیچ واحد باقی مانده‌ای برای سال‌های آتی نخواهد ماند. محمدی گفت: موضوع خدمات روبنایی و زیربنایی و حل آنها از جمله اقدام‌هاییاست که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دستور کار دارد، اگرچه خدمات روبنایی و زیربنایی به طور مستقیم به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارتباط ندارد اما تلاش می کنیم آنها را نیز به اتمام برسانیم. وی برنامه اجرایی وزارت راه و شهرسازی درباره پروژه‌های مسکن مهر فاقد متقاضی را از دیگر برنامه‌های اجرایی برشمرد و ادامه داد: امیدواریم با بخشنامه جدیدی که به تازگی وزارت راه و شهرسازی برای مسکن مهر فاقد متقاضی صادر کرده بخش عمده‌ای از مشکلات برطرف شوند. محمد تاکید کرد: قبل از آنکه این بخشنامه صادر شود ما نگران بودیم که شاید بخشی از این پروژه‌هاباقی بمانند. ولی با بخشنامه جدید فکر می‌کنم مشکل ۹۰ درصد پروژه‌هاییکه دچار مشکل کمبود متقاضی بودند حل می‌شود و ما کل پروژه مسکن مهر را امسال به اتمام برسانیم. وی درباره نحوه فروش اقساطی مسکن مهر گفت: شرایط فروش اقساطی مانند سال گذشته است. منتها چون تسهیلات ۲۵ میلیون تومان بود و ما تسهیلات تمامی واحدهای باقی مانده را از ۲۵ به ۳۰ میلیون تومان افزایش دادیم مقدار اقساط پرداخت نسبت به وام ۲۵ میلیون تومانی بیشتر شده است و گرنه شرایط مانند گذشته است و هیچ تغییری نکرده است. /

انتهای خبر/پ
گزیده اخبار روزانه