هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

هفته نامه پیام ساختمان > زیربنایی و تشکل ها > شهرداری و شورای شهر 1394/08/24 معاون فنی - عمرانی شهرداری تهران در همایش عمران شهری عنوان کرد:

ادامه ساخت بزرگراه شوشتری، منوط به طرح زیست محیطی

معاون فنی - عمرانی شهرداری تهران گفت: بخشی از بزرگراه شهید شوشتری از دولت آباد تا امام رضا(ع) در حال احداث است اما از بزرگراه امام رضا(ع) تا بزرگراه شهید یاسینی به علت لزوم هماهنگی های لازم فعلاً عملیاتی انجام نخواهد شد.


ادامه ساخت بزرگراه شوشتری، منوط به طرح زیست محیطی

معاون فنی - عمرانی شهرداری تهران گفت: بخشی از بزرگراه شهید شوشتری از دولت آباد تا امام رضا(ع) در حال احداث است اما از بزرگراه امام رضا(ع) تا بزرگراه شهید یاسینی به علت لزوم هماهنگی های لازم فعلاً عملیاتی انجام نخواهد شد. علیرضا جاوید در حاشیه همایش عمران شهری افزود: 16 کیلومتر از بزرگراه شوشتری در مسیر جنگل های سرخه حصار قرار دارد که به دنبال پیوست زیست محیطی آن هستیم و هم اکنون این بخش در مرحله تجهیز کارگاه است. وی گفت: با بررسی های انجام شده و هماهنگی با سازمان محیط زیست، سازمان منابع طبیعی و ستاد کل نیروهای مسلح حفظ منابع طبیعی سرخه حصار در دستور کار قرار دارد و باید این بخش از بزرگراه زیرسطحی انجام شود. جاوید با اشاره به اینکه برای رفع معارضان در پروژه های دولت آباد و شوشتری ( منطقه 15 ) وامی را از بانک شهر دریافت کرده تا بتواند رفع معارض کند،افزود: همچنین طراحی تونل بزرگراهی از میدان سپاه به سمت جنوب تا آزادگان به طول 10 کیلومتر در حال انجام است. معاون فنی عمرانی شهرداری تهران گفت: با توجه به تکمیل رینگ های بزرگراهی در شهر تهران، برای تحقق این موضوع در شمال شهر باید با توجه به محدودیت های موجود به صورت زیرگذر عمل کنیم.

انتهای خبر/پ
گزیده اخبار روزانه