هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

هفته نامه پیام ساختمان > ساختمان > نمایشگاه و همایش 1394/07/25 رئیس نمایشگاه بین المللی درگفت و گو با پیام ساختمان مطرح کرد:

نمایشگاه های ساختمانی چرا تخصصی می شود؟

حسین اسفهبدی رئیس شرکت نمایشگاه‌های کشور و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه‌ تخصصی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در گفتگو با پیام ساختمان در باره تخصصی شدن نمایشگاه‌های ساختمانی گفت...


نمایشگاه های ساختمانی چرا تخصصی می شود؟

حسین اسفهبدی رئیس شرکت نمایشگاه‌های کشور و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه‌ تخصصی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در گفتگو با پیام ساختمان در باره تخصصی شدن نمایشگاه‌های ساختمانی گفت: از یک سو نمایشگاه ساختمان به صورت خرد شده در دیگر نمایشگاه‌های ساختمانی وجود دارد و در سوی دیگر ازدحام شرکت کنندگان و پشت در ماندن بسیاری دیگر از شرکت ها باعث شد تصمیم به تعریف نمایشگاه‌های جدید جهت تخصصی‌تر کردن حوزه ساختمانی و نمایشگاه‌های وابسته گرفته شود تا تمام شرکت‌ها بتوانند در خانواده کاری خود در نمایشگاه حاضر گردند. وی اضافه کرد: بدین صورت یک نمایشگاه ساختمان به چند نمایشگاه تخصصی‌تر ساختمانی تبدیل خواهد شد. اسفهبدی در ادامه به تشریح نمایشگاه Expo میلان پرداخت و گفت: ما در نمایشگاه اکسپو میلان دو هدف اصلی داشتیم که به آن دست یافتیم. هدف اول ما جذب گردشگر بود که رستوران ایرانی ما به خوبی توانست در چند مرحله از بزرگان کشور ایتالیا مهمان نوازی کند و از این رو توانستیم به جایگاه برتر در این زمینه دست پیدا کنیم. این مقام مسئول دومین هدف نمایشگاه expo میلان را صادرات محصولات ایرانی عنوان کرد و گفت: زعفران، چای زعفرانی، پسته خرما، خشکبار و ...از محصولات بنام و با مزیت نسبی ایرانی بودند که با دوم شدن چای زعفرانی ایران به دومین هدف خود رسیدیم. رئیس شرکت نمایشگاه‌های کشور افزود: جاگیری ایران پس از شیلی در معرفی چای زعفرانی در بین نوشیدنی‌های سراسر دنیا یکی از مهمترین عوامل جذب گردشگران از سراسر جهان بود. مشروح کامل این مصاحبه را در شماره 227 پیام ساختمان بخوانید.

انتهای خبر/پ
گزیده اخبار روزانه