هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

هفته نامه پیام ساختمان > ساختمان > نمایشگاه و همایش 1394/07/23 برگزاری اولین رویداد جایزه ملی جستار کیفیت در تجربه های بازآفرینی شهری

شهرها با مشکلات چندوجهی مواجهند

مراسم اولین رویداد جایزه ملی جستار کیفیت در تجربه های بازآفرینی شهری با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی و سایر مدیران و مسئولان دولتی روز پنچ شنبه 23 مهرماه سال جاری از ساعت 8 تا 12 ظهر در سالن قلم کتابخانه ملی برگزار شد.


 شهرها با مشکلات چندوجهی مواجهند

مراسم اولین رویداد جایزه ملی جستار کیفیت در تجربه های بازآفرینی شهری با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی و سایر مدیران و مسئولان دولتی روز پنچ شنبه 23 مهرماه سال جاری از ساعت 8 تا 12 ظهر در سالن قلم کتابخانه ملی برگزار شد. مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان گفت: در سال های گذشته پروژه های زیادی برای بهسازی و ارتقاء کیفیت شهری انجام شده است ولی عمدتا برنامه ریزی کمی و کالبد محور بوده است. محمد سعید ایزدی افزود: در این برنامه تلاش شده تا از طریق جستجوی شاخص هایی که بیشتر بر کیفیت پروژه توجه می کند و نیاز ساکنان و خواسته شهروندان را درنظر می گیرد مدنظر قرار داده و به جامعه معرفی شود. معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: معرفی آثار علاوه بر اینکه می تواند الگویی را برای سایر مدیران هماهنگ کننده داشته باشد نشان دهنده جریان جدیدی از توجه به سرمایه گذاری در امر کیفیت باشد. وی اظهار داشت: متاسفانه شهرهای ما با مشکلات چندوجهی روبه رو است و پایین بودن کیفیت خدمات و ناکارآمدی سیستم های شهری از جمله این معضلات است. ایزدی خاطرنشان کرد: تلاش ما باید بر این باشد که به کیفیت شهر توجه کنیم و زمینه را برای برنامه های کارآمدتر فراهم سازیم. وی در پایان گفت: مدیران شهری از تمام شهرهای کشور از جمله بندرعباس، کاشان، زاهدان، مشهد و شیراز شرکت کردند و شهردارانی که در این زمینه تلاش کرده اند دبیرخانه شرکت عمران و بهسازی شهری ایران آنها را بازخوانی کرده و مورد تقدیر قرار داد.

انتهای خبر/پ
گزیده اخبار روزانه