هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

هفته نامه پیام ساختمان > زیربنایی و تشکل ها > انبوه سازان ، پیمانکاران و تعاونی ها 1394/04/10 رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران:

ممشکلات مالیاتی شرکت های عضو انجمن حل می شود

رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: این انجمن ارتقا و ارزیابی کیفیت ساختمان ها را پیگیری می کند چون ما اعتقاد داریم با این کار هم از حقوق و منافع مصرف کننده حمایت می کنیم و هم بر بالا بردن سطح کیفی کار انجمن و اعضا بسیار تاثیرگذار است.


ممشکلات مالیاتی  شرکت های عضو انجمن  حل می شود

رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: این انجمن ارتقا و ارزیابی کیفیت ساختمان ها را پیگیری می کند چون ما اعتقاد داریم با این کار هم از حقوق و منافع مصرف کننده حمایت می کنیم و هم بر بالا بردن سطح کیفی کار انجمن و اعضا بسیار تاثیرگذار است. به گزارش پیام ساختمان، حسن محتشم در مراسم افطاری انجمن انبوه سازان استان تهران که شامگاه روز گذشته و با حضور اعضای این انجمن و برخی از فعالان صنعت ساختمان برگزار شد ضمن مروری اجمالی بر برنامه های انجام شده و آتی انجمن گفت: وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن برنامه هایی دارد و انبوه سازان هم در حال همکاری با این وزارتخانه هستند ولی این برنامه ها اگر چه لازم است ولی کافی نیست. وی افزود: اگر به تقاضای مسکن در جامعه توجه کافی نشود تولید مطابق با نیاز متقاضیان انجام نخواهد شد و با کندی تولید مسکن مواجه خواهیم شد. محتشم با بیان این که انبوه سازان توجه ویژه ای به حقوق طرف دیگر فعالیت خود، که متقاضی و خریدار است دارند گفت: این خیلی اهمیت دارد که ما در تمام برنامه ریزی هایمان به بالا بردن کیفیت ساخت و ساز توجه کنیم و امیدواریم تاثیر این توجه را در جامعه ببینیم. وی افزود: به همین منظور ما سال گذشته همایشی برگزار کردیم که برای اولین بار ارتقا و ارزیابی کیفی ساختمان ها را در دستور کار خود قرار داد و امسال هم این امر را پیگیری می کنیم و همایش مذکور هم در زمستان برگزار می شود. رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران ادامه داد: انجمن ارتقا و ارزیابی کیفیت ساختمان ها را پیگیری می کند چون ما اعتقاد داریم با این کار هم از حقوق و منافع مصرف کننده حمایت می کنیم و هم برای بالا بردن سطح کیفی کار انجمن و اعضا بسیار تاثیرگذار است. وی خاطرنشان ساخت: امروز ما به خاطر تحریم های بین المللی به شکل خودکفا در کشور فعالیت می کنیم و همه فعالیتها با استفاده از منابع داخلی است ولی اگر مذاکرات هسته ای و بیانیه لوزان به تفاهم و توافق منجر شود بخش خصوصی باید در حوزه اقتصادی فعالتر شود و انجمن انبوه سازان هم باید بتواند با تعامل با سرمایه گذاران خارجی، آنها را جذب کند. مهندس محتشم خطاب به انبوه سازان حاضر در این مراسم با بیان این که انبوه سازان باید به سمت تشکیل شرکت های بزرگ بروند گفت: اگر شرکت های کوچک و فعال فعلی بخواهند به همین شکل ادامه کار بدهند مطمئنا در آینده قابلیت رقابت پذیری آنها محدود می شود و با از دست دادن قدرت رقابت، فرصت های کاری بیشتری را از دست خواهند داد. وی افزود: انجمن در قبال مشکلات و مسائل اعضا احساس وظیفه و رسالت حرفه ای می کند و در این خصوص از همه نظرها و پیشنهادها استقبال می کنیم و آمادگی داریم هر ایده ای را کارشناسی کنیم و در صورت عملی بودن، راهکار اجرایی برای آن پیدا کنیم. رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران با اشاره به موضوعات مختلفی مثل بیمه، دارایی ،مالیات و ... که در حوزه پیمانکاری وجود دارد به حضار نوید داد: با برنامه ریزی انجام شده مسائل و مشکلات مالیاتی مجموعه شرکت های عضو انجمن با حضور نماینده انجمن در هیات های حل اختلاف مالیاتی مطرح می شود و به نوعی دخالت انجمن باعث می شود مشکلات سهلتر و راحت تر حل و فصل شود. وی افزود: در این خصوص کارشناس این امر هفته ای یک روز در انجمن حضور خواهد داشت.

انتهای خبر/پ
گزیده اخبار روزانه