هفته نامه پیام ساختمان / تاسیسات و انرژی / اخبار 14:32 1394/2/5


برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور

عراق، تاجیکستان، افغانستان و ترکیه کشورهایی هستند که هیات های تجاری آنها در نمایشگاه امسال حضور دارند .

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، بالا بر، نقاب، قطعات و تجهیزات جانبی پیش از ظهرامروز، 5 اردیبهشت با حضور کیومرث فروتنی  مدیر ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت معدن و تجارت ومحمد جواد قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران افتتاح شد.
نمایشگاه صنعت آسانسور با هدف معرفی پتانسیل ها و توانمندی های این صنعت بالاخص با رویکرد صادراتی و همچنین ایجاد  تعامل هرچه بیشتر بین صنعت گران آسانسور و فعالین بخش ساختمان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در سالن های 8،9،10،11،12،13،14،15 به مدت چهار روز برپا خواهد بود.
مدیر برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی و بالابرها در این باره گفت: این نمایشگاه در فضایی بالغ بر12000مترمربع برپا شده است.

علیرضا آموخته با اشاره به برنامه ریزی برای حضور چند هیات تجاری از کشورهای همسایه در نمایشگاه امسال، گفت: عراق، تاجیکستان، افغانستان و ترکیه کشورهایی هستند که هیات های تجاری آنها در نمایشگاه امسال حضور دارند .

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی و بالابرها از امروز تا 8 اردیبهشت ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است. در ضمن غرفه پیام ساختمان در این نمایشگاه به مدت 4 روز دایر می باشد .

انتهای خبر/پ

اخبار ویژه
آخرین اخبار
گزیده اخبار