9:52 1393/12/19


حضور پررنگ ساختمانی‌ها در دوره هشتم اتاق بازرگانی

مشاور کمیسیون تشکل‌ها در اتاق بازرگانی در حاشیه هشتمین انتخابات اتاق بازرگانی به پیام ساختمان گفت: در این دوره شرکت‌های ساختمانی حضور پررنگی دارند و پیمانکاران خوش‌نام در انتخابات شرکت کرده‌اند .

حضور پررنگ ساختمانی‌ها در دوره هشتم اتاق بازرگانی

مشاور کمیسیون تشکل‌ها در اتاق بازرگانی در حاشیه  هشتمین انتخابات اتاق بازرگانی به پیام ساختمان گفت: در این دوره شرکت‌های ساختمانی حضور پررنگی دارند و پیمانکاران خوش‌نام در انتخابات شرکت کرده‌اند .

عباس وطن پرور، در مورد عدم حضور پررنگ ساختمانی‌ها در انتخابات اتاق بازرگانی ادوار گذشته گفت: به علت گرفتاری‌های بیش‌ازاندازه و مشکلات آنها با دولت و بلوکه شدن مطالباتشان، حضور اجتماعی ساختمانی‌ها کم‌رنگ است که امیدوارم امسال وضعیت بهتر از  گذشته باشد .

وی با بیان این مطلب که  از دولت می‌خواهیم به بخش خصوصی یاری برساند، گفت: باید نمایندگان دولت نگاهشان به بخش خصوصی تغییر یابد و اجازه دهند این بخش در سرنوشت خود و کشور سهیم باشند و امیدواریم از طرف نمایندگان مردم چیزی  علیه بخش خصوصی نشنویم .

وطن پرور خاطرنشان کرد: مشکل اتاق حضور اشخاصی است که نه‌تنها از قانون اتاق خطی نخوانده‌اند بلکه در مصاحبه‌ها و مقالات خود از آرزو  و آمالی صحبت می‌کنند که هیچ جایگاهی در اتاق ندارند .

انتهای خبر/پ

اخبار ویژه
آخرین اخبار
گزیده اخبار