تولیدکننده در نمایشگاه حمایت شود | پیام ساختمان
1393/05/04 عضو انجمن شرکت های ساختمانی:

تولیدکننده در نمایشگاه حمایت شود

اگر ما معتقدیم که باید از تولیدکننده حمایت شود در نمایشگاه باید این مهم را در دستور کار قرار دهیم و به شرکت های تولیدکننده مکان های بهتر و در دسترس تری بدهیم .

تولیدکننده در نمایشگاه حمایت شود

عضو انجمن شرکت های ساختمانی و عضو هیئت مدیره انجمن فناوران گفت: واقعیت این است که در طول چندین دوره ای که نمایشگاه صنعت ساختمان برگزار شده، تغییرات چندانی ازنظر نوآوری شاهد نبوده ایم و به همین دلیل فقط می توان گفت این نمایشگاه تکرار شده است. جعفر قرائتی ستوده در گفتگو با پیام ساختمان با اشاره به این مطلب، افزود: ما باید برای صنعت ساختمان برنامه داشته باشیم و نمایشگاه را هم در آن بگنجانیم وگرنه برگزاری نمایشگاه به تنهایی نمی تواند منجر به اتفاقات مثبت در صنعت ساختمان ما شود. در حال حاضر شرکت های داخلی از وضعیت چندان خوبی برخوردار نیستند و شرکت کنندگان خارجی نیز هدفشان از حضور نمایشگاه این است که خدماتشان را به کشور ما صادر کنند که البته این موضوع را نمی توان منفی تلقی کرد. لازم است مسئولان همت کنند تا شرکت های ما هم در نمایشگاه های خارجی مشابه قرارداد هایی در زمینه صدور خدمات فنی – مهندسی منعقد کنند. قرائتی ستوده خاطرنشان کرد: متأسفانه رویکرد ما در برگزاری نمایشگاه فقط فروش غرفه و کسب پول برای برگزارکنندگان بوده است. نتیجه اینکه خیلی از شرکت هایی که محصولات غیراستاندارد تولید می کنند در نمایشگاه حضور پیدا می کنند و مردم هم از سر ناآگاهی با قیمت های پایین آنها خام می شوند و امیدواریم که این روند متوقف شود. وی ادامه داد: چیدمان شرکت های حاضر در نمایشگاه باید تغییر کند. و شرکت هایی که در یک زمینه معین کار می کنند، در یک مکان مشخص قرار بگیرند. متأسفانه به دلایل نامعلوم رغبتی به اجرای این طرح موفق که در تمام کشورها عملی می شود، ندارند. آنقدر محصولات غیر همگون در کنار هم هستند که امکان مقایسه از بازدیدکننده سلب می شود. عضو انجمن شرکت های ساختمانی و عضو هیئت مدیره انجمن فناوران در پایان گفت: اگر ما معتقدیم که باید از تولیدکننده حمایت شود در نمایشگاه باید این مهم را در دستور کار قرار دهیم و به شرکت های تولیدکننده مکان های بهتر و در دسترس تری بدهیم سیاست های نمایشگاهی ما مغایر با حمایت از تولید است.

انتهای خبر/پ
گزیده اخبار روزانه
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی ، جک پارکینگکاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیآجر فشاری ، آجر سوراخ دار ، آجر سفال ، آجر نسوزکفپوش ، پارکت ، لمینت ، دیوارپوش دکوراتیوسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماخانه پیش ساخته ، کانکس ، خانه چوبیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیرنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون ، پردهپارتیشن ، غرفه سازی ، ورق ام دی اف ، ورق اچ دی افشیشه ، بلوک شیشه ای ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستپله پیش ساخته ، نرده استیلمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق ، نورپردازیمبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره چوبی ، آلومینیومیدرب و پنجره آهنی ، حفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان ، جکوزی ، کابین دوش و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سیموکتیراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره ، قفل دیجیتال