هفته نامه پیام ساختمان / ساخت و ساز / زلزله 13:25 1393/4/9


رییس جدید پژوهشگاه زلزله شناسی منصوب شد

وزیر علوم تحقیقات و فناوری، طی حکمی محمدکاظم جعفری را به سمت ریاست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله منصوب کرد.

رییس  جدید پژوهشگاه زلزله شناسی منصوب شد

وزیر علوم تحقیقات و فناوری، طی حکمی محمدکاظم جعفری را به سمت ریاست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله منصوب کرد.

به گزارش پیام ساختمان در حکم انتصاب رضا فرجی دانا برای محمدکاظم جعفری آمده است: انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف رییس پژوهشگاه را برپایه قوانین، سیاست ها و در چارچوب برنامه ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب به انجام رسانید.

در ادامه این حکم آمده است: بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیات علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا کنید.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات عباسعلی تسنیمی، رییس سابق پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله در زمان تصدی این مسوولیت قدردانی کرد.

محمدکاظم جعفری عضو هیات علمی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله است. وی پیش از این قائم مقام و معاونت پژوهشی و فناوری این پژوهشگاه را برعهده داشته است.

انتهای خبر/پ

اخبار ویژه
آخرین اخبار
گزیده اخبار