جاروی مرکزی-پیام ساختمان

جاروی مرکزی

کالا ها

تولیدکنندگان

گروه-تولیدی-صنعتی-کسری
گروه تولیدی صنعتی کسری

جاروی مرکزی کسری در زمینه مشاوره، اجرا، نصب و خدمات پس از فروش سیستم های جاروی مرکزی آماده ارائه خدمات می باشد. علاوه بر جاروهای مرکزی کسری در زمینه تولید جاروبرقی های هتلی و صنعتی در مدل ها و اندازه های متنوع فعایت میکند.

آرمان سازه

فروش و نصب و خدمات پس از فروش انواع دربهای اتوماتیک

مه یاس قائم

واردات و صادرات ماشین الات راه سازی و ساختمانی

ایمن تابان لیاقت(خانه هوشمند)

ارائه تجهیزات بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان و سیستمهای هوشمند ساختمان شامل کنترل روشناییها ، کنترل سیستمهای سرمایشی گرمایشی ساختمان ، سیستمهای امنیتی ساختمان ، تشخیص نشتی گاز و آب در ساختمان و قطع آنها و ...

جارومرکزی آسایش

تولید ، اجرا و نصب سیستم های هوشمند و کم مصرف نسل جدید سیستم های مکنده و پاک کننده مرکزی

مجریان

فروشگاه ها

جاروی مرکزی چیست؟

جاروی مرکزی یک دستگاه مکنده مرکزی است که توسط پریزهای مکنده و لوله های توکار گرد و غبار، ذرات و آوارهای کوچک را از فضای داخلی به دستگاه مرکزی منتقل میکند.

جاروي مرکزي

همه‌چیز دربارهٔ جاروبرقی‌های مرکزی:

مهم‌ترین ویژگی جاروی مرکزی مکش پرقدرت و بدون وقفه آن است. همچنین با جاروبرقی مرکزی آلودگی صوتی جاروهای معمولی هم کە حتما برائ شما به دغدغه تبدیل شده، با این جارو‌ها رفع می‌شود
هر مشکلی چاره‌ای دارد و قطعا مشکلاتی کە شما خانم‌ها در منزل با آن روبه‌رو میباشید هم با پیشرفت تکنولوژی، به‌راحتی رفع می‌شوند. برائ همه ما پیش آمده کە هنگام جارو زدن اتاق‌های منزل، به‌خاطر سنگینی دستگاه جارو برقی و اینکه مجبور هستیم این وزنه را مدام از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر جابه‌جا کنیم، دچار مشکلاتی شویم، گاهی جارو برقی برعکس می‌شود یا حتی ممکن است در حین این حرکت‌ها قسمت‌هایی از آن دچار شکستگی شود.
اما اگر به‌تازگی سری به پایگاه اینترنتی‌های جست‌وجوی خرید یا اجاره خانه زده باشید، یکی از تازهترین امتیازاتی کە برائ آپارتمان یا خانه خود اعلام می‌کنند مجهز بودن به جاروبرقی مرکزی است. شاید این تصور برائ شما پیش بیاید کە بعد از ساخت و تکمیل خانه، دیگر این امکان وجود نداشته باشد کە شما این تجهیزات را به منزل خود اضافه کنید، اما درواقع یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جارو برقی مرکزی همین است کە شما می‌توانید به‌راحتی و در مدت زمان کوتاهی حتی بعد از ساکن شدن در خانه، آن را نصب و راه‌اندازی کنید.

جارو برقی مرکزی چه قطعاتی دارد و چگونه کار می‌کند؟

آن چیزی کە شما در ظاهر از جارو برقی مرکزی خواهید دید تعدادی پریز است کە در نقاط مختلف خانه شما نصب شده، این پریز‌ها درپوش دارند و به هیچ وجه قابل نفوذ توسط حشرات و جانوارن نیستند. این پریز‌ها باید در ارتفاع ۵۰ سانتی‌متری –نیم‌متری- از سطح زمین باشند و حتما حواستان باشد کە نزدیک شومینه نباشند و اینکه پارتیشن وکمد هم مکان مناسبی برائ آن است.«ست خرطومی» قطعه مهم دیگری است کە شما بیش از هر چیزی با آن سر و کار دارید. این ست شامل یک لوله خرطومی فنری بلند است کە معمولا ۴، ۸ یا ۱۲ متری است و سری‌های متفاوتی کە برائ جارو کردن قسمت‌های مختلف خانه کاربرد دارد. قسمت دیگری کە درواقع اصلی‌ترین قطعه است دستگاه جارو برقی است در پایین‌ترین قسمت خانه جایی مثل موتورخانه، زیر پله‌ها، زیر زمین یا پارکینگ قرار می‌گیرد و به وسیله لوله‌کشی کە در کف ساختمان انجام می‌شود گرد و غبار و ذرات کثیف به این مخزن منتقل می‌شود. تفاوت‌های موجود در این دستگاه‌ها می‌تواند به خاطر حجم مخزن آنها، وزن یا قدرت مکش آنها باشد کە نسبت به این ویژگی‌ها، هرکدام از این دستگاه‌ها برائ یک ، ۲ ، ۴ یا تعداد بیشتری از آپارتمان را به طور همزمان پوشش می‌دهد. لوله‌های زیر کار مورد استفاده هم از جنس PVC می باشند. آخرین قسمت نمایشگر ال ای دی روی دستگاه است و نشانگر وضعیت استفاده یا عدم استفاده از دستگاه است. سیستم‌های روشن و خاموش کردن این جاروها به سه صورت است؛ سیستم ریموت کنترل یکی از آنهاست، روشن و خاموش شدن خودکار با اتصال و جداسازی از پریز نوع دیگری است یا اینکه ممکن است به جای این دو مدل، روی دسته خرطومی شما دکمه‌ای برائ خاموش و روشن کردن دستگاه باشد.

مزایای جارو برقی مرکزی نسبت به معمولی

مهم‌ترین ویژگی جارو برقی مرکزی مکش پرقدرت و بدون وقفه آن است. همچنین آلودگی صوتی جاروهای معمولی هم کە حتما برائ شما به دغدغه تبدیل شده، با این جارو‌ها رفع می‌شود و دیگر نیاز نیست نگران آلودگی فضای اتاق به‌وسیله ذرات ریز گرد و غبار هم باشید. جارو برقی‌های مرکزی با توجه به تعداد و مدت زمانی کە از آنها استفاده می‌شود، به صورت اتوماتیک خاموش و روشن می‌شوند و هم ایمنی‌های برقی آنها نسبت به جارو‌های معمولی بیشتر است و هم به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. پریز‌های استفاده شده در این سیستم بسیار حساس‌اند و هوابندهای پیشرفته دارند. ویژگی دیگر این جارو برقی‌ها مجهز بودن به دمنده یا همان فوت زن است. در نهایت اینکه با تمام این ویژگی‌های فوق‌العاده و پیشرفته، مزیت اصلی جارو برقی مرکزی عدم نیاز به تخلیه مستمر و تعویض پاکت‌ها است و بدون اینکه نیاز به حمل دستگاه به محل دیگری باشد، به‌راحتی می‌توانید دستگاه را در محل خود تعمیر کنید، هرچند کە عمر این دستگاه‌ها بسیار بالاست و کمتر نیاز به تعمیر و نگهداری پیدا می‌کنند.

استاندارد سازی سیستم جاروی مرکزی

استانداردسازی سیستم جاروی مرکزی در مرحله اول به معنی انتخاب درست مسیرهای لوله کشی و استفاده از مصالح استاندارد و در مرحله بعد انتخاب مدل و تعداد دستگاه مناسب برای ساختمان و جانمایی آن می باشد. متاسفانه اکثرا استانداردسازی را فقط بابت دستگاه های می دانند ولی در اصل کل سیستم جاروی مرکزی جهت گرفتن نتیجه بهتر و در نهایت رضایت مصرف کننده می بایست استاندارد گردد تا بجای یک دستگاه جاروی مرکزی استاندارد یک سیستم جاروی مرکزی استاندارد داشته باشیم. بطور مثال اگر ساختمان را به بدن تشبیه کنیم، جاروی مرکزی قلب و لوله کشی ها رگ های بدن خواهند بود. چنانچه در قسمتی از رگها بریدگی ، گرفتگی یا مشکلی وجود داشته باشد قلب هرچقدر هم کارش را درست انجام دهد مسلماً این موضوع بخشی ویا حتی کل بدن را با مشکل مواجه خواهد کرد. در سیستم جاروی مرکزی هم دقیقاً همینطور است و اگر پروسه اجرا و نصب درست اجرا نشود حتی یک دستگاه با کیفیت و استاندارد هم نمیتواند بدرستی کار کند و جوابگوی نیاز مصرف کننده ها باشد.